• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Etyka w sztucznej inteligencji: Wyzwania i rozważania

Szukasz dostawcy Internetu?
Na pewno wielu z Was miała styczność z powyższym pytaniem. Spotyka się go wtedy kiedy kończy się nam podpisana umowa z dostawcą Internetu oraz w wypadku przeprowadzki i nowej lokalizacji. Wówczas właściwie każdy z nas usiłuje dostać dane czy poprzedni ISP utworzy dla nas jakaś rabat na usługę czy może inny operator posiada dużo lepszą ofertę z której będzie można skorzystać.
Z myślą o tych wszystkich osobach, postanowiłem przygotować wpis o nowo odkrytym przeze mnie blogu w domenie dostawcy-internetu.pl – ten portal to miejsce, w którym skupione są oferty wszystkich dostawców z całej Polski! Nawet najmniejsze wioski mają swoją podstronę na której dostawcy reklamują swoje usługi oraz promocje. Portal w mgnieniu oka pozwala wyszukać dostawcę który zaoferuję najlepszą ofertę.
Gdzie znaleźć dostawcę?
Przejdź na stronę kluczową portalu dostawcy-internetu.pl, a następnie, w górnej częśći strony zobaczysz przycisk ,,Wyszukaj łącze’’, następnie pozostaje Ci wybór odpowiedniego województwa, miasta oraz ewentualnej wsi. Na końcu pokaże Ci się tabela z ofertami , a dodatkowo cenami, wystarczy użyć pól sortowania by adekwatnie dobrać ofertę do swoich potrzeb. Prawda, że to zwyczajne? Doświadcz sam.
Czy to najlepszy Portal?
Kategorycznie tak! To najlepszy portal tego typu, który spotkałem. Z czystym sumieniem mogę Tobie go polecić. Sam nieraz miałem dość wpisywania słów: Internet Poznań do wyszukiwarki google, ażeby znaleźć odpowiednio dobrą ofertę. Ten portal umożliwia zaoszczędzić cenny czas i zademonstrować aktualną ofertę operatora dla danej miejscowości.
Polecam Serdecznie!

Categories: Informatyka

Comments are closed.